HOTEL ZLATÝ LEV JABLONEC NAD NISOU

AKTIVITY V OKOLÍ HOTELU

Muzeum hraček Jablonec nad Nisou

Muzeum hraček

Naše jablonecké muzeum je zaměřené na hračky, které si pamatují naši rodiče a prarodiče. Ti se vrátí do dětských let a děti naopak poznají, s čím si hráli jejich tátové, mámy, dědové a babičky.

Zaměření muzea hraček je různorodé a své hračky si zde najdou jak kluci tak děvčata. Kluci budou nadšeni ze sbírky modelů aut, stavebnic nebo vláčků. Pro děvčata jsou pak připraveny panenky nebo kočárky. 

Muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie
v Jablonci nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou je jediným muzeem v České republice specializovaným na sklo a bižuterii. Založeno bylo již roku 1904.

Městská galerie MY Jablonec nad Nisou

Městská galerie MY

Galerie se nachází v Domě Jany a Josefa V. Scheybalových v Kostelní ulici a vystavuje především díla místních umělců.

Městské divadlo Jablonec nad Nisou

Městské divadlo

Jablonecké secesní divadlo bylo postaveno podle plánů významné vídeňské firmy Fellner a Helmer. Dne 23. července 1906 se konal slavnostní výkop základů, v srpnu byl položen základní kámen a 2. září 1907 byla stavba, provedená stavitelem Emilianem Herbigem, zkolaudována. Divadlo je po náročné rekonstrukci opět v provozu, nemá stálou scénu, proto na jeho prknech můžeme vidět většinu zajímavých českých scén.

Bazén Jablonec nad Nisou

Bazén Jablonec nad Nisou

V městském bazénu lze relaxovat i sportovat. Naleznete zde sportovní, 25 m dlouhý bazén s 8 plaveckými drahami, dále dětský bazén a bazén s atrakcemi, jako jsou dva tobogány, dále zde najdete umělé vlnobití, masážní lavici, vodní clonu a také největší hit, kterým je dravá řeka. Na své si přijdou i milovníci relaxace. V nabídce jsou masáže, sauna, aqua fitness.

Atletický stadion Jablonec nad Nisou

Atletický stadion

Atletický stadion je jedním z nejmodernějších v České republice. Dokončen byl na podzim roku 2004. Může se pyšnit osmidráhou s povrchem polytan a všemi potřebnými sektory. Kapacita tribuny činí 1200 diváků, společně s oválem cca 2000 diváků.

Městská sportovní hala Jablonec nad Nisou

Městská sportovní hala

Hala slouží veřejnosti, školským zařízením, tělovýchovným jednotám a sportovním klubům. Vybavení: Hrací plocha celé haly je 64 m x 26 m. Herní výška je 12 m. Jednotlivé kurty mají rozměry 26 x 16 m (4. kurt je dlouhý 28 m), a slouží pro odbíjenou, košíkovou, sálovou kopanou, nohejbal, florbal a nově i badminton.

K vybavení haly patří cvičný boxerský sál, gymnastická tělocvična, aerobní sál, spinningový sál, čtyři stanoviště stolního tenisu, horní a dolní fitness.

Městský zimní stadion Jablonec nad Nisou

Městský zimní stadion

Atletický stadion je jedním z nejmodernějších v České republice. Dokončen byl na podzim roku 2004. Může se pyšnit osmidráhou s povrchem polytan a všemi potřebnými sektory. Kapacita tribuny činí 1200 diváků, společně s oválem cca 2000 diváků.

Areál volnočasových aktivit Jablonec nad Nisou

Areál volnočasových aktivit

Areál zahrnuje:
travnaté fotbalové hřiště
multifunkční asfaltové hřiště
dětský koutek na hraní
in-line dráha dlouhá 800m
možnost procházek s lavičkami
volný přístup

Přehrada Mšeno Jablonec nad Nisou

Přehrada Mšeno

Unikátní technická památka je nejatraktivnějším rekreačním zázemím města i celého širokého okolí. V letních měsících je část přehrady využívána ke koupání, a to v lokalitách U prutu a U kiosku.

Sportovní areál Břízky Jablonec nad Nisou

Sportovní areál Břízky

Sportovní areál vybudovaný v blízkosti jablonecké přehrady nabízí tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště, atletickou dráhu, tělocvičnu a dětský koutek, známý je však především díky běžeckému lyžování. V zimě zde najdete upravené lyžařské běžecké tratě včetně osvětleného kolečka, které umožňuje trénink i po setmění. V létě je asfaltová dráha využívána pro jízdu na kolečkových lyžích a bruslích.

Areál Srnčí důl Jablonec nad Nisou

Srnčí Důl

Areál Srnčí důl patří svým umístěním do přírodní krajiny k unikátům mezi sportovními areály v rámci celé ČR. Jsou zde běžecké dráhy, různé druhy hřišť a sportovišť. Areál je velmi hojně využíván veřejností, sportovními kluby, školami a dalšími subjekty právě pro svoji pestrou nabídku sportovišť a příjemné prostředí.

Jizerská magistrála a Jizerské hory Jablonec nad Nisou

Jizerská magistrála a turistika v Jizerských horách

Lyžařské stopy vyvedou nadšence zimního sportu nejen ze známých středisek, Bedřichova a Jizerky, ale i z dalších nástupních míst jako Oldřichov v Hájích, Nové Město pod Smrkem, Desná, Horní Polubný nebo Martinské údolí v Kořenově, do přírody Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory za zážitky a výkony. Díky úzké spolupráci s dalšími provozovateli tratí, např. Jizerky pro vás v Kořenově nebo Bieg Piastów v polských Jakuszycích, mohou lyžaři přejet i na trasy v Krkonoších nebo na upravené tratě na polské straně. Jablonec je brána Jizerských hor s dopravou do všech těchto lokalit.

HOTEL ZLATÝ LEV JABLONEC NAD NISOU

Kontakty na nás

Hotel Zlatý lev se nachází v centru Jablonce nad Nisou
IČ: 25472461, DIČ: CZ2547241
Firma je vedena v obchodním rejsříku, vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 19680 

  1. Adresa:
    Hotel Zlatý Lev
    Kostelní 19/1, 466 01 Jablonec nad Nisou
  2. Provozní Eva Žižková: +420 736 490 493
  3. Recepce: +420 483 333 000
  4. E-mail: info@zlatylevjbc.cz
  5. Restaurace: +420 483 333 011

JABLONEC NAD NISOU

Kontakty

Kostelní 19/1

Jablonec nad Nisou
466 01