Služby hotelu Zlatý lev

Hotel disponuje 15 komfortně vybavenými pokoji. Celková kapacita hotelu je 28 lůžek s možností 4 přistýlek. Naše pokoje jsou rozděleny na 10 dvoulůžkových, 2 jednolůžkové a tři apartmány. Hostům je k dispozici hotelový výtah.

Rádi bychom upozornili na to, že všechny naše pokoje jsou zcela nekuřácké. Pokoje hotelu jsou pro Váš naprostý komfort vybaveny: koupelnou s vanou či sprchovým koutem, psacím stolem, telefonem, internetovým připojením, mini barem, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů.

Interiery jednotlivých pokojů a apartmánů působí velice útulně a příjemně. Jejich jedinečnost je podtržena velmi citlivým barevným řešením, které uvádí hosty do příjemné atmosféry. Po předchozí dohodě s hotelovou recepcí je u nás možné ubytování se psem. Dále našim hostům nabízíme zdarma využití recepčního trezoru a službu buzení.

Samozřejmostí je možnost využití hotelového parkoviště. Za příplatek si lze nechat u naší hotelové hospodyně vyprat a vyžehlit. Recepce hotelu je pro Vás otevřena 24 hodin denně.

Akceptujeme karty – Visa, Visa Electron, Master card, Maestro, American Express

Hotelové parkoviště v centru města

Hotel Zlatý lev vlastní dvě soukromá parkoviště. Parkoviště v horní části hotelu, které je hlídáno bezpečnostní závorou a parkoviště ve spodní části hotelu, které je zcela oploceno a hlídáno bezpečnostní bránou. Obě tyto parkoviště jsou pro ubytované hosty a návštěvníky restaurace zcela zdarma!

Pokud chcete využít pouze možnost parkování, poplatek činí 100,- Kč na celý den. Parkovací kartu lze zakoupit i pro dlouhodobé parkování. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.