+420 483 333 000 Rezervace

Restaurace hotelu Zlatý Lev Jablonec nad Nisou

Útulné prostředí restaurace hotelu Zlatý lev nabízí našim hostům 40 míst k posezení. Vzhledem k poloze hotelu, kterou je centrum města, si tak naši hosté mohou vychutnat příjemné posezení u oběda, třeba jen během pracovní přestávky. Jídelní lístek je sestaven tak, aby uspokojil všechny chuťové buňky i toho nejnáročnějšího gurmána. Pochutnat si můžete jak na vynikající české svíčkové, tak i na výborném steaku. Vedle stálého jídelního lístku se můžete těšit i na pestrost denní nabídky. Na Vaše přání Vám rádi budeme zasílat naši nabídku e-mailem.

Hotelová kuchyně funguje od časných ranních hodin. Snídani si tak u nás mohou vychutnat nejen naši ubytovaní hosté, ale všichni, kteří chtějí začít svůj den vynikající snídaní, dobrou kávou nebo čajem a samozřejmě aktuálním tiskem. Snídani dle vlastního výběru si vychutnáte v klidné atmosféře restaurace a diskrétního prostředí salonků. Je to ten nejlepší krok, jak začít příjemný den.

Nad moučníkem a šálkem výborné kávy a čaje můžete posedět i v odpoledních hodinách. Dva oddělené salónky, z nichž jeden je zařízen v krásném loveckém stylu, mají kapacitu 25 míst. V salónkách lze uskutečnit menší školení, obchodní jednání nebo oslavit promoce či narozeniny. Pořádáme také rauty a svatby.

Jsme ochotni Vám připravit jakoukoliv atmosféru a pevně věříme, že u nás budete spokojeni.

Fotogalerie restaurace

Rezervace Rezervace Rezervace Rezervace Rezervace Rezervace

Privátní salónek